Új hozzászólás Aktív témák

  • bugizozi

    őstag

    Sziasztok!

    Nemrég találtam rá erre a topicra, azóta olvasgatom és most muszáj ide írnom :B
    Az én problémám nem tűnik olyan bonyolultnak mint amitket itt olvasgattam, de valamiért nem jövök rá hogy mi az oka.
    Adott egy <50 Xp-s gépből álló hálózat, ~10 gép egy win sbs 2003 tartományban, a többi linuxos tartományban (Debian/Samba).
    Az a probléma állt elő mostanság, hogyha újrateszünk egy gépet, akkor azt nem tudjuk beléptetni a Linuxos tartományba :F Az egyik gép (amelyik eleve a linuxosban volt, PC) azt írja, hogy hozzáférés megtagadva, a másik (amelyiket a win-es tartományból akarunk áthozni a linuxosba, laptop) azt, hogy a felhasználónév nem található :W
    Amiket eddig ellenőriztem:
    - az újratelepített windowson a felhasználói fiókok, szolgáltatások, biztonsági beállítások
    - a debianon a samba config file-t bogarásztam át, de láttam semmi extrát

    Én nagyobb esélyét látom annak hogy a Debian blokkolja az újrahúzott XP-ket, de nem vagyok benne 100 % biztos, azért nézegettem a wint is, illetve a Linux ezen részéhez nem értek annyira, nem annyira vágom hogy mit hol kellene megnézni :B Ezért kérném a segítségeteket...ha van valakinek valami ötlete azt kérem ossza meg velem :)

    előre is köszönöm a segítő hsz-okat! :R

    VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

Új hozzászólás Aktív témák