Új hozzászólás Aktív témák

  • Flowtation

    őstag

    válasz ace05 #16114 üzenetére

    Sajnos nincs, gondolkodtam a dolgon, hogy fel kéne tenni valami kamu kamerát, aztán blöffölni, de ez talán csak a gyerekeknél működött volna.

    Az állásos dologhoz:

    Én ált sulis rg. vagyok két helyen, nettó 175k, persze ez csak a 3 gyerkőc miatt. Vidéken semmi nincs, legalábbis IT viszonylatban, vannak multik, több is, de oda szerintem mindig van egy ismerős ismerőse...Gondolkodom Pestben én is, végül is 60 km, de ingázni család mellett...szóval nem tudom. Elképesztően főváros központú az ország.
    A főnököm nyaggat, hogy menjek tanárnak, úgy sincs info tanár, aztán dupla pénz, talán ez még egy lehetőség.De az meg 4 év tanulás, már megint.
    A tanároknak ezért elég jól megy. Bocsánat ha megbántok ezzel valakit, de így gondolom.

    Pvhun:

    A bátyám pesten van egy külföldi banknál, nincs felső végzettsége, de már a középsuliból vitték a cégek, mert vágja a témát. Sokat keres, viszont rengeteget dolgozik, gyakrolatilag 12 órázik, ki van szipolyozva. Szóval a papír nem fedi a tudást, de ad valamilyen többletet.

    Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

Új hozzászólás Aktív témák