Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamy

    senior tag

    Van egy irodai gép (Windows 7 Pro) munkacsoportban, amihez időnként odaengednek egy gyereket is. Hogy miért, ez jó kérdés, személy szerint én nem értek vele egyet, ráadásul felügyelet nélkül, de jelenleg ez van. A gyerkőc "kissé" hiperaktív, a legkülönfélébb baromságokat találja ki, legutóbb az asztalt forgatta el 180 fokkal, de rendszeresen bekapcsolja az egérnél a mozgás nyomvonalának megjelenítését is. Hogy ne a felhasználó fiókjában matasson engedélyeztem neki a Vendég fiókot, ugyanakkor a gyerkőc simán átállíthatja így is akár a képernyő tulajdonságait, ami mindenkire nézve érvénybe lép.Mivel számomra érthetetlen okból erre a Windows nem engedi bekapcsolni a szülői felügyeletet, ezért csináltam neki egy általános jogú fiókot is, ahol egyedül a Chrome-ra adtam neki engedélyt, dobál is mindenféle hibaüzenetet neki, hogy a csomó háttérben futó alkalmazás nem tud elindulni (pl. Chrome, Firefox frissítések, Windows Mail...), ezt lesz@rom, majd végigokézza belépéskor. Viszont még így is simán fejtetőre állíthatja a képet. Igazából azt szeretném elérni, hogy tényleg semmit ne tudjon piszkálni, max. a saját fiókjában, az az ő baja. Tudtok erre valami programot ajánlani?

    Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

Új hozzászólás Aktív témák