Új hozzászólás Aktív témák

  • Flowtation

    őstag

    válasz Flowtation #14325 üzenetére

    Sziasztok!
    Felemásan sikerült megoldani ezt a parancsikon dolgot. A lényeg: van egy osztályok mappa megosztva, ezen belül osztályonként egy-egy. Az x osztály felhasználó tulajdonságainál a profil fülön a kezdőmappának meg van adva a \\szerverip\osztalyok\xosztaly mappa. Ez eddig nagyszerűen működött, a fájlkezelőben a meghajtóknál megjelent a megosztás, mindenkinek az amelyikkel belépett.

    Nade, megcsináltam ezt a parancsikon létrehozást gpo-ban, a mappa elérési útjának a \\szerverip\osztalyok van megadva. Meg is jelenik az ikon az asztalon, de látszódik az összes osztály mappa. Bele is tudok lépni, igy a jogokat elvettem, szóval csak a saját mappában garázdálkodhatnak, másikban nem. Mit kell tennem, hogy csak a usernek megfelelő megosztott mappa jelenjen meg? Magyarán, hogy tudom azt elérni, hogy ne csak az intézőben hanem az asztalon legyen az ikon?


    Remélem érthetően fogalmaztam meg.

    szerk: annyit még megpróbáltam, hogy a mappa elérési útjához hozzáírtam a %username%-ot de az nem segitett.

    Ja és még annyit kérdeznék, hogy alkalmazás tekintetében mit kell beállítani, ha pl. szeretném a word indítóikonját is kitenni?

    [ Szerkesztve ]

    Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

Új hozzászólás Aktív témák