Új hozzászólás Aktív témák

  • Theory66

    aktív tag

    válasz sanzi89 #13434 üzenetére

    Jó azért ennek nem pont így kell lenni szerintem. A Word ugye alapértelmezetten docx-be ment hacsak nem piszkálsz bele.
    Tegyük fel hogy nincsenek acélból az idegeid, 18 éves vagy és vizsgázol ami eldönti azt hogy alakul az életed a következő 4-5 évtizedben. Mivel a programban valamiért beragadt egy másik mentési formátum (gyanítom utolsó használatkor valaki valamiért txt-t mentett, a vizsga gépek nem voltak használva mióta megjöttek az újak) nem hinném hogy oka kell hogy legyen annak hogy valakiből árufeltöltő legyen vagy esetleg valami más.
    És a saját munkáját ha vissza tudtam volna állítani, azzal nem nyúlok bele a tartalmába. Az ellenségemnek sem kívánok ilyen helyzetet, tapasztalatból tudom milyen. Nekem technikusi vizsgán döntött úgy a virtuális szerverem 2 háló kártyájából az egyik hogy nem fog működni. Mindent jól csináltam, jól voltak beállítva mégsem működött a hálózat. Aztán a tanárom harmadszor is megcsinálta a kártya letiltását és újra engedélyezését amit én már 2x és láss csodát utána működött (én már közben láttam magam kéregetni a fő utcán xD). Ha melóban csinálod és nincs igazán tétje végiggondolod és megoldod, de vizsgán mikor izgulsz mint az állat nem biztos hogy észreveszel egy ilyen apró dolgot hogy a word nem word fájlt csinál.

    Bocsi a wall of textért :))

Új hozzászólás Aktív témák