Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    válasz DopeBob #12484 üzenetére

    Hat oooo. :D

    Eleg sokban csereltem mar aksit es azt kell, hogy mondjam vegyesek a tapasztalaltok.
    Azt irod a toltes csak 70%-ig megy fel,de mennyit mutat a terheles?

    A runtime calibration pont azt csinalja, hogy ahogy csokken az aksi kapacitasa idovel a 100%-rol ugy a terheles fuggvenyeben kiszamolja, hogy mennyi idot fog nyujtani a szunetmentes.

    Az esetek nagyreszeben nem szokta lecsapni a rendszert, de jartam mar ugy, hogy lenyomott mindent a self test is meg a calibration is. Foleg, ha mar eleve alacsony a runtime ahogy irod. Atdobja a teljes terhelest az aksira, hogy merni tudjon egy par masodperces intervallumot amibol kikovetkezteti a teljes visszalevo idot. Ha addig nem jut el akkor fix, hogy eldobja a rendszert. Par honapos akis szett is lehet szar, a szunetmentes toltoje is lehet szar, valamint az aramkor ami erzekeli, hogy mennyire toltott az aksi szinten lehet szar.
    Pont egy 2200-assal jartam ugy januarban, hogy fel ev alatt kuka lett benne 4 aksi a 8-bol. Ha megint elszarja magat akkor javaslom nekik a szunetmentes cseret mivel van mar vagy 7-8 eves az eszkoz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák