Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    0. tipusu talakozasok.

    Backup exec 2010, elso par nap tapasztalat...

    Backup exec 12.5 upgrade elhasalt , gondoltam akkor uninstall.
    Uninstall nem mukodott, molyolt kb 2 percet aztan hibauzenet nekul kilepett...
    Manual uninstall, parszaz regkey, fajl, sql eltavolitas, es mar fel is ment a 2010.

    Agent felugrott 10 szerverre, fel is ment mindenhova kikveve a DC1 valamint DC2-re, illetve eloszor nem ment, felraktam kezzel az sikeres volt, majd a BE szerver meggondolta magat, mert most azt mondja,hogy Dc1 meg 12.5-el fut (ez meg meoldasra var)

    DC2 VCB backup-vegigmegy majd ellenorzeskor kidobja hogy korrupt a mentes...
    DC2 normal backup-> 1 gb mentes utan kinyirja a vmware szervert, redo log korrupt...

    Amikor igy elhasal a vmware szerver nem lehet mit csinalni vele,illetve eddig nem tudtam jobb megoldast, na majd a tanfolyam utan talan...

    A Vsphere kliens szerint se ujrainditani se leallitani nem lehet, nem valaszol. Parancssorbol se lehet, mert nem valaszol, kinyirni ki lehet, de az se 5 perc es nem is tul elegans.

    Viszont veletlenul rajottem, hogy ha primitiv vmware webklienst kinyitom, ott is bedobja ugyan azt a hibauzenetet nyomok egy OK-t es egy perc alatt leall a szerver ahogy kell, restart es mar megy is. WTF?? :DDD

    Elindult a szerver, de nem tudtam belepni semmivel, a Dc2 nem elerheto, nem lehet ellenoriz ez az accot, hivja az administratort (domain admin)

    Dc2 az egyetlen dhcp szerver az egesz halozatba, 500 klines....(ezt is meg kell csinalnom)

    Restart, beengedett, de se network, se internet, ujraraktam a halokartyat, raktam be neki meg egyet, semmi nem hasznalt, esemenynaplo ezer hiba, 1 darab bejegyzes IPsec service nem mukodik osszes ki es bemeno forgalom ezennel lezarva.
    Fix->megy, reggel 1:30, beesek az agyba
    Ez igy backup exec 2010-bol elso napra nem hogy eleg volt, de meg sok(k) is...

    Ami tetszik benne, az az utemezes. Azt aki csinalta szente kene avatni, annyira ott van a szeren, minden backup szoftvernek at kene vennie.

    A regi 4TB-s NAS-t vegre kiszedhetem alola, arra atdorrentek 3 fajl szervert,vm konvertalas utan persze, a mostani 14,5 TB meg eleg lesz meg joideig..

    Netgear readynas 4200 nagyon szepen teszi a dolgat, tudom ajanlani jo szivvel.

    A wd vinyok meg nagyon gazok, eloszor beszoptuk a zold 2 TB-os vinyokkal, 8-bol 2 ki is fekudt 1 honap alatt, a NAS meg esett kelt, pl 2 hetente random full ures lett, volt am orom(nem a netgear, egy masik) allitotal nagyon nem ajanlott NAS-be vagy raid be a zold....

    Kicsereltuk 2 TB WD enterprise sorage vinyokra(direkt raid-re, storagre tervezve) 2 het alatt 8-bol 3 elhasalt. Bad luck? Lehet.

    A netgearbe hitachi-t raktam 2 honapja mennek gond nelkul, remelem igy is marad.

    Backup exec megerdemelne egy kulon topikot is akar, annyira, de annyira......

    Bocs a szofosasert, toltok meg egy pohar bort, megbutetek meg par zombit gyorsan, es el is teszem magam holnapra.

    UI:a bort, palinka csereltem, ha csomagoltak volna a BE telepito melle 1 uveg barackot, jobb review-t irtam volna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák