Új hozzászólás Aktív témák

  • diablo1984

    veterán

    válasz Predator2 #41028 üzenetére

    vissza kellett olvasnom, hogy miről is van szó, de megvan.

    nem tudom, hogy mire lehet rakni ezt a gumót, elvileg nem mindegyik lagunán van ilyen, de szemre be lehet rakni bármilyen kocsiba, max kapcsolhatóvá kell kötni, mert itt gyárilag az izzító reléből jön hozzá a kábel, elméletileg 5 fok alatt fűti a vizet pár percig, még nem tudom, hogy milyen hatékonysággal dolgozik, mert nekem mind3 gyertya halott volt, azóta még a motor nem került vissza a kasztniba, de ha ez megtörténik, akkor tájékoztatom a topicot haladéktalanul! nálam viszonylag hamar melegedett a dti, fűtés is pár perc alatt volt(igaz először langyos, majd egyre melegedő, tehát nem azonnal 90fok a szemem közé! nem tudom az 1,5 dci milyen, még nem birtokoltam olyat.

    van olyan cucc is ami a blokkra tehető és a motort fűti közvetlen és 220-as, valaki rakatott is már ilyet a kocsijába(asszem megane 2-es volt), ő tud erről bővebbet írni! nekem csak ez a gyári van, elvileg érezni lehet majd a diffit, mert mind fűtésben, mind motor üzemi hőfok elérésben, nem tudom, hogy ez mindegyikben benne van-e, vagy külön kérhető, az én autóm első gazdája az osztrák hegyek között lakott, lehet azért rakatta bele, ha nem szedjük darabokra a motort, sosem találtunk volna rá, mert a blokk mögött volt a kis box, a fűtőradi befelé menő csövére rakva a blokkhoz csavarozva!

Új hozzászólás Aktív témák