Új hozzászólás Aktív témák

  • #42667776

    törölt tag

    Üdv mindenkinek!
    Eredetileg az autó ápolós topik miatt regiztem ide, de most láttam, hogy van Renault topik így gondoltam csatlakozom hozzátok! Néhány éve Renaultozok Én is az első egy Laguna I ph I 96-os 2.0 8v automata volt 2,5 évig volt nálam és mire rendesen ráncba szedtem addigra sajnos el kellett adnom. Kb fél év múlva vettem egy másik Lagut szintén 96-os de ez 2.0 16v N7Q Volvo motoros rxe felszereltséggel, mivel az előzőn már megvolt a típus kiismerése így ennél rögtön azzal kezdtem, hogy rendbe raktam az érzékeny pontokat, hogy később ezzel már ne keljen bajlódni (komplett első, hátsó futómű felújítás, bölcsőszilent csere) és még egy pár dolog
    Volt néhány autóm de először vettem egymás után ugyan azt a típust mert nagyon megszerettem. Laguna után vettünk egy Megane I 1.4 8v PH I -et is 98-ast de kihasználatlanság miatt eladtuk az egyik rokonnak, viszont mivel a gazdi kamionos és hetekig kint dolgozik az autó nálunk parkol és Én is tartom rendben. Bár nem vagyok szerelő azért remélem tudok majd néha segíteni ebben- abban és viszont.
    Íme a járgányok!

Új hozzászólás Aktív témák