Új hozzászólás Aktív témák

  • giigz

    veterán

    Nos, rákérdeztem egy szakmában dolgozó ismerősömnél, szerinte nem lenne probléma vele, pontosabban szoktak ilyet is csinálni, és nem panaszkodott senki, az 1,5 mm szélesítés is beleférne szerinte, és jó helyen megcsinálják olyan pontossággal, hogy azzal probléma ne legyen, a felninek sem lesz semmi baja, viszont mindez a művelet nem biztos, hogy kijön 5k-ból, lehet 10 is...

    Ennek a felninek meg pont az lenne a lényege, hogy nem akarok érte +10-et adni, hanem pont annyit, mint amennyibe kerül...

    Így akkor a felni projektet egyelőre elvetettem, továbbra is nézegetem az ajánlatokat, hátha lesz egy mindenben megfelelő is, én nem sietek sehova, bár az biztos hogy kapkodni nem kell, idén itt helyben ez volt az első felni ami tetszik és normál áron volt.

    Persze a gépezet nem áll meg, a kocsin mindig van mit csinálni, cél a 100%-os állapot (ha úgy nézzük nincs is olyan messze, de azért még hosszú az út... :D), ha most ezen a héten meglesz a szerviz + vizsga, jövőhétre betervezek egy ablakfóliázást.

Új hozzászólás Aktív témák