Új hozzászólás Aktív témák

  • tresh

    addikt

    válasz rob210 #23043 üzenetére

    Igen ennél jobbat én se találtam már csak az a kérdés ha a hangszóró résznél alaposan körbe szigetelem belül+ dobok 2 csíkot az ajtó legnagyobb felületére az már hoz e érdemi váltózást..mert korában havernak telibe nyomtuk de az más tészta volt más volt a rá szánt összeg és a cél is :)
    Amúgy a kis stift egy komplett audio system csomagot kap csak ha már 80k-s csomag megy bele akkor rábeszélem a csillapításra is plusz egy 10-esért hogy tényleg elfogadható élvezetes zene kerüljön a gépbe .
    Az enyém meg hát külön történet lesz úgy érzem, mert sose lesz kész mindig fogok valamivel molyolni :))

    Már csak dobbetét és kárpit bolhákat kell majd vennem de egyszerűen nem tudok emberi időben elszabadulni melóból és netről meg méret nélkül lutri rendelni bármit is :W

    Adonimus: 2 kulcsod van az egyik hibátlan a másik elvesztette a kódot újra kell tanítani a kulcsot az általam leírt módszerrel elrontani nem tudod ugyanis a kulcs tanul az immotól nem fordítva. Így a ha nem sikerülne mert tényleg rossz a kulcs akkor is menni fog a gép a másikkal :) Plusz van egy olyan lehetőség hogy ha csak a hibás kulcs van nálad akkor is be lehet indítani hasonló lépsekkel csak annyiba váltózik a folyamat hogy a központi zár kapcsolójával adod meg neki a számokat majd után az autó indítható..persze ez min egy 5 perces folyamat de legalább nem ragadsz ott bárhol ha meghalna a kulcs.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák