Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56474624

    törölt tag

    válasz RetepNyaraB #79311 üzenetére

    A metál eléggé speciális hangzásvilág, elég sok hangdoboz és fejhallgató csúszik el rajta.

    Ami épp úgy kijön más zenei stíluson is. Ha pl. lassú a basszus, az kijön egy jazz nagybőgős játékán is.

    Ha laid-back a hangzás, az is feltűnik még komolyzenén is. Legfeljebb az emberek megtanulnak ezzel a hibával együttélni, sőt, valaki egyenesen igényli, de ettől még a hiba/torzítás nem lesz technikai ficsőr.

    Ha nem hallgatsz ilyet, nincs tapasztalatod, csak véleményed. Ha hallgatsz, akkor lehetetlen, hogy ne tűnt volna fel évek alatt

    Feltűnt, csak épp arra a következtetésre jutottam, hogy a metálnak is technikailag minél jobb cucc tesz jót. Ahogy bármilyen más műfajnak is. Technikailag ettől lesz jó. Az egyéni ízlés egy teljesen más dolog, és szerteágazó, nincs olyan, hogy metált ilyen torzítással jó hallgatni, mert ez egyéni igény maximum, valaki meg másféle torzítással szereti, én meg neutrálisan szeretem azt is.

    Miért kötekszel (megint)?

    Szerintem itt épp te kötekszel a nyilvánvalón rugózva. Elnézést, hogy engem nem tudnak kilóra megvenni pár sornyi marketing rizsával. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák