Új hozzászólás Aktív témák

  • fericske

    addikt

    válasz HUNNIA1920 #97881 üzenetére

    Pedig Audeze vonalon kellene kutakodnod, illetve Dan Clark (vagy még MrSpeakers is) vonalon.
    LCD2-LCD2Classic illetve Ether fejeseket ajánlom próbára.

    Nem kell feltétlen a legfelső polcról válogatni, az többfügvényes játék is lehet.
    Pl. a D8000 egy nagyon jó fejes szerintem, de hogy az árát igazolja, hogy érezzem miért annyi amennyi a többi fejesemhez képest, akkor klasszikus zenével, nagyzenekari, gazdagon hangszerelt jó minőségű muzsikákkal kell etetni, amiket én ritkán hallgatok.
    És akkor őneki csak ennyi a "nyűgje", mert egyébként egyszerű együtt élni vele.
    Nem kell rajta semmit fejleszteni, cserélni, és mondhatni bármi elektronikával jól zenél, nem kell milliós vasakat, különleges erőgépeket alápakolni. Akár már mobilteló-chrome böngésző-youtube-ról is mutogatja magát megfelelő zenei stílussal.
    Talán nincs is másik ilyen "egyszerű" felsőpolcos fejes, és mégsem tömör a gyönyör vele minden téren.
    Azért olyan esetem volt vele - bármiakármi zenével - ,hogy induljon a session és elkezdtem a kedvenc füleseimet, fejeseimet hallgatni, és tettem le őket sorban egy kis idő után, hogy nem, ez valahogy nem jó most, vagy mittomén, aztán mikor a D8000 került sorra akkor megálltam azzal az érzéssel, hogy igen, ez szól helyesen. Nem, hogy jól szól - a többi is jól szól azért - , hanem hogy helyesen szól.

Új hozzászólás Aktív témák