Új hozzászólás Aktív témák

  • Hydra SR

    addikt

    válasz Dare2Live #727 üzenetére

    Ugye nem gondolod komolyan, hogy a Tour de France-on a Nikon-Canon arány akár csak nagyságrendre megközelíti azt, amit azon a kiragadott képen láthatunk, vagy hogy a fehér obiknak az elenyészőtől eltérő hányada Nikon :)
    Egyébként meg te kötöttél belém :) Én kezdtem egy állítással, amit nem neked címeztem és az EB végignézése szerintem elég autentikus forrás ennek alátámasztására. Ellentétben egy Nikonosok számára kiválasztott, hamis statisztikát sugalló képpel vagy egy kiragadott objektív típussal amit úgy adunk elő, mint ha jellemző lenne, hogy ilyennel fotóznak a Nikonosok, vagy mint ha a fehér obiknak jelentős hányada lenne Nikon egy sporteseményen. Ne vicceljünk már, vagy viccelhetünk, csak ne állítsuk be valóságként :)
    Mindjárt lefotózom magam a tükörből, amint az egyik kezemben egy súlyzó, a másikban a Canon gépem, sőt, a háttérben még az Ixus is ott lesz a polcon, ezzel bizonyítva, hogy egy sporteseményen 100% a Canon gépek aránya :)

    [ Szerkesztve ]

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

Új hozzászólás Aktív témák