Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz #27070592 #579 üzenetére

    Nikon jópár dologban járt Canon mögött de a nagytele IS amit az utolsók között mondanék fontosank.
    az ugyis álványon, monopodon vagy támasztva van. Mondjuk ha szteroidozol és minden nap konditerem akkor lehet kézböl használod ezeket a kályhacsöveket.
    btw én 75kg vagyok de elég sokat sportoltam és 10perc 400 2.8 tartása után begörcsölt a kezem. :)
    egyébként meg DTomi is értelmetlennek titulálta anno vmiért a nagytelébe az ISt és ő több ilyen használót lát(használ) mint én... visszakereshetem mért is. :P

    akkor már sokkal lényegesebb, hogy éveken keresztül CCDben Canon Nikon és Sony elött járt és jpg képfeldolgozásban is biza jobb volt sött még a DOt is fontosabbnak érzem. Hol van másnak 2000grammos 400 f4e?

    Én remélem Canon nem alszik. K* jó lenne ha úgy felül licitálná D300(D400)at mint ahogy Nikon tette azt a D200al 30D esetén és elindulna egy brutális D300(D400) áresés. Nagyon szimpi lenne az a váz 220Kért.
    Néha kevés a 3fps és néha jól jönne a liveview.... :)

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák