Új hozzászólás Aktív témák

  • Hydra SR

    addikt

    válasz #27070592 #557 üzenetére

    Kicsit könnyebb lenne, ha a lényegre koncentrálnál a szavaim kiforgatása helyett.

    Felőlem olyan gyújtótávval fotóz mindenki, amilyennel akar. Lehet akár 49-50mm-es zoom objektívet is gyártani. MAGADNAK. De nem a profi kategóriában. Ott elvárások vannak, szabványos rendszerek, szabványos zoomos rendszervakuk amik illeszkednek az alapzoomokhoz, iskolában tanult szabályok amik berögződtek, és azt keresik a boltban. Ezt egy full frame rendszer megadja, ha rá való obikkal dolgozol. Egy APS-C is leutánozhatja, mert a szorzókat belekalkulálva gyártottak zoom obikat, de még fixeket is egyet-kettőt. Az 1.3-as crop-hoz viszont semmi nem illeszkedik. Ergo: egy profi hülyét kap tőle. Ennyi volt a lényeg. Elsőre nem volt világos? Szerintem magyarul írtam.

    Bloodshot te meg hiába játszod most a sértett jófiút, egész eddig te oktattál ki mindenkit egészen véres szájjal, miközben kilóméterekről látszik, hogy közöd nincs a tükrös rendszerekhez, csak (feltehetőleg) sok a pénzed. Befektetési tanácsot a kutya se akart neked adni, mert nem értünk hozzá. Talán neked is ebből kéne kiindulnod, mielőtt fotózással kapcsolatban adsz tanácsot kéretlenül. Ne csinálj úgy, mint ha én oktattalak volna ki abban, amihez te értesz, mert fordítva történt.

    Cassidey meg a másik, aki nem olvasta el az előzményeket, csak megvédte szegény szerencsétlen Bloodshotot, akit mindenki csak ok nélkül bánt pedig olyan szimpatikus gyerek. Kapjatok már észhez...ha bele akartok folyni egy vitába, kezdjétek az elején az olvasást, ne a legutóbbi 3 hsz-nél.

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

Új hozzászólás Aktív témák