Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz Clemi #26652 üzenetére

    Nekem is innen jött a 2 db LP-6E Blumax akku, A % kijelzés első töltés után nem túl pontos, azóta már nekem is alakult. Direkt teszteltem az akkukat és nem markolatban használtam hanem egyenesen a gépben és az egyik már 900 exponál jár, kijelzőt nézegettem max fényerőn, és kizárólag kint a hidegben volt használva, folyamatos bekapcs órákon át és még mindig van benne pár % :). És valóban mindnek eltérő az ID-je, tölti a gyári töltő ugyanúgy mint az eredetit, markolatban is tökéletesen üzemel és kiírja külön külön az ID-t és %-ot, expot valamint állapotot is. Ami szintén szempont: nem szorul bele a vázba, pontos a mérete is. Az akkuk külsőleg is igényesek, egyesével voltak csomagolva kis dobozba, zacsiba és még műanyag védő is volt az akkukon.
    2db volt 6400 postával.

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák