Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz Monya78 #25946 üzenetére

    amugy tenyleg shiftelodik el a milcek fele a piac, ha megnezzuk itt is a betevedo emberek legalabb fele mar nem tukrost vesz. remélem kanyon mar gyurja az eosm3 ff kamerat :)
    en sem vennek hobbizni tukrost..vmi kis milc, egy nagylato, ket fix be a zsebbe es kesz.

    "6D + 100L makro vs. EM10+45 F1.8: (portrézáskor) kb. hasonló képminőség nyitottan
    100D + 50mm F1.4 vs. EM10+45 F1.8: a canon F3,2 - F4 környékén éri el a oly 45 nyitott rekeszes képminőségét. stb..."
    ezt mondjuk nem ertem, sokan posztolgattak forumbol 45 1.8 nyitott kepeket, egyiktol sem voltam elajulva. most rakerestem pixelpeeperen 45 1.8 vagatlan, nyitott kepekre. hat eleg sokat vegigneztem, de f3.2-on nagyon megcsunyazza a canonom elessegben..vs oly nyitva.
    en olyan f2.2 kornyeket tippelnek igy kepek alapjan...ahol hasonloan elesek. vagy csak szarok a feltoltott kepek :) amugy sincs tul sok ertelme 50mm-hez hasonlitani. 85mm ellen meg azert mas a helyzet...

    amugy en nem latok elessegbeli gondokat 50 1.4-gyel eosm-en se...sot. ott mindig talal, siman hasznalhato kepe van.

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák