Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz JohnyBlue #23585 üzenetére

    huh en megorulok ettol a 6d-tol. ertem mar mirol beszeltel h fura a fenymeres...szepen fogalmaztal. kb nem tudok vele tajkepet loni de tenyleg. tobbszor gondolkodtam mar hogy eloveszem az 5d-t...ossze-vissza varialok a fenymeresekkel, spot, center, matrix...egyszeruen kiszamithatatlan ha ellenfeny, nap vagy egy keves egbolt van a kepen...neha +2 kell neki, kicsit mas szogben meglovom +2-n ugyanazt a kieg minden. megbizhatatlan, kiszamithatatlan. minden kameram fenymerese jobb volt idaig. eloveszem az eosm-et es nem tudok vele felreexponalt kepet loni :U
    raw bracketinget hol talalom amugy? mert tuti eladom a nyaralas utan, de addig legalabb bracketingel meglonek mindent amit akarok...mert most konkretan ugy hasznalom hogy lovok egy kepet aztan 0 +2 fe kozott vhol korrigalok...altalaban 3 kepbol sikerul megloni 5x annyi ido alatt mint masik fenykepezogepekkel azonnal.
    es sajnos nem csak a 15-30-al ilyen...parfotozasnal is hulyet kaptam tole ellenfenyben. amig az 5d tokeletes kepeket lott.

    kozepso fokuszpontja tenyleg jo, meg magas ison brutalis. de azonkivul...

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák