Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    Na nehogy már egymást szedjétek szét! :DD Bocsi, nem másolgattam be most neveket, meg nem idézgetek, nem akarom itt húzni ezt a sztorit. Annyit az üzletről, hogy tőlük elég sok mindent rendelünk, velük semmi gond, és segítenek ahogy tudnak. Most ez lehetne magozni nagyon hosszan, mert ide sem írtam le teljesen, hogy ezalatt a közel 2 hónap alatt amióta tart az ügy, milyen telefonok, milyen levelezések zajlottak, csak nagyjából írtam le. Ha gombás, ha szennyezett, ha akármilyen is a gép, úgy gondolom, hogy a szerviznek fel kéne ismernie a hibát, javítani, stb... Főleg ha még fizet is érte az ember. Ha mondjuk gombás, akkor ezt nem veszik észre? Csak itt egy gép, valami hülye azt gondolja a szenzor poros, fújd meg pumpával azt küld vissza... aztán jééé visszaküldte a hülye a gépet, mert ugyanolyan... Jó, akkor tisztítsd meg normálisabban, azt küld vissza. Ennyi erővel nekiállhattam volna én is...

    Nem fikáztam a márkát! A szerviz, abszolút nem érdekel engem milyen cég, ilyen módon kezelni egy ügyfelet, eléggé luxus, hogy ezt megteheti. A munkájuk a látottak alapján kissé érdekes kategória, na de ami felháborító szerintem, az ahogy reagálnak. Se egy elnézést, se egy magyarázat... Ráadásul tényleg az elején együttműködően kedves voltam, de elfogyott a türelem.

    Nem szaporítom tovább a szót! Lehet védeni őket, mert saját tapasztalat után jók az észrevételek, lehet itt bármit írni, hogy kinek a hibája, egy biztos! Szégyen, hogy ez egy Canon szerviz ma Magyarországon, és még nekem kellene elnézést kérnem, hogy nem hunyászkodom meg...

    Az árra, hogy közel fél milla, azért írtam, mert amikor vettem még 400e Ft felett volt, így közelített a fél millához. Az meg megint egy másik sztori, hogy mondjuk egy kis emberség. Ha hozzám bejön felháborodva egy ügyfél, és mondjuk olyan problémával, amihez a mi üzletünknek köze nincs, akkor is próbálok neki segíteni, mert nem törik le a körmöm emiatt. Na de ez már egy másik sztori...

    @duni84: Azért köszi, hogy így belemelegedtél... :DDD Persze MINDENKINEK! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák