Új hozzászólás Aktív témák

  • *Ropi*

    félisten

    válasz Damage #1076 üzenetére

    Meg sem fordult a fejemben, hogy hülye vagy. Viszont 15+ éve javítok PC-ket és volt már olyan tapasztalatom nem egyszer, hogy valami az egyik USB-n nem működött, de a másikon igen. Lásd pl. előlapi kivezetések rosszul árnyékolva, bizonytalan forrasztási pontok, kontakthibák, stb...Pont tegnap javítottam egy "csodagépet", aminek az előlapi csatlakozójába dugva a pendrive-omat nem látta a rajta lévő adatokat. Magát az eszközt felismerte, de üresnek látta. Átdugtam hátulra abba az aljzatba, ami az alaplapra van integrálva és rögtön kifogástalanul működött. ;)

    Nincs valami olyan cucc a gépeden, ami USB-n emulál virtuális COM-portot (pl. régebbi mobiltelefon adatkábele), az zavarhat még be.

    A szolgáltatások közt fut a Canon Camera Access Library? Valami ilyesmi a neve, ha jól emlékszem.

    Esetleg még egy olyat megpróbálhtsz, hogy a Total Commanderhez van egy plugin, ami kezeli a Canon kamerákat, csak nem emlékszem, hogy 40D-hez jó-e, de a 350D-hez biztos, használtam. A TC oldaláról van hozzá link.

    [ Szerkesztve ]

    Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Új hozzászólás Aktív témák