Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Darkness #804 üzenetére

    szubjektív vélemény? egy szakmai kérdében? hogy ezt elbírja e a táp? ezt hogy lehet szubjektíven megítélni? mondj laikusat az igaz lenne.

    mit akar szerinted beletenni? ezek nem valami tunigdeszkák bát lehet azt is de annyira nem mint a rendes asztali, nem félek hogy valami 4ghz köré akarna csavarni procokat, már csak a hűtő miatt sem ugye... amit beletehet az egy durva 4magos proci. más mit enne sokat? max 2 vinya +odd extrém eset a hangkari vagy a tuner más nem fér bele. ha q6600+8800gt elmegy alatta alap órajelen akkor lehet egy tipped hogy tud e alátenni procit ami fogyasztásban túllépi a 250W-ot 8600gts mellett. segítek nagyon nehezen, de inkább nem. de te viszont minden további nélkül "óóó vegyél nagyobb tápot" egy adott konfig mellé veszel tápot akkor minek ennyire felülméretezni? és igen tudok nagyokat röhögni a 5-600W-os tápokért rohangálókon... olvass sok cikket hogy legyél tisztában minek mi a fogyasztása, pl mit bír el egy egy táp és akkor lehet tanácsot adni. én sem vagyok ph lakó, csak ha van időm akkor nézek fel, vizsgaidőszakban nem sok volt... én kérek elnézést...

    mondjuk azt hogy a táp nem halk, nekem az adatlapon lévő konfigban hangos volt. nem kicsit nagyon melegszik, mellette valag pénz a táp bele 300W kb 25k körül van. az igaz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák