Új hozzászólás Aktív témák

  • gerjus

    aktív tag

    válasz applause #506 üzenetére

    Hat sokban fuigg szobahottol ezt nem kell mondanom :D
    Low beallitasban 33 :Y fokos szobaho melett netezes film dc ez az alapallas melett kb 65 korul tartotta stabil volt vegig ..

    XPC toolal szoktam allitgatni mit hogyan es 2000 rpm korul a be es ki venti is ninsen nagy zaja egyaltalan (jo nem egy vizhutes de valamit valamiert ) max terheles is 60 fok korul tetezik

    Ezekhez az ertekekhez hozzatartozik hogy bios frissites utan vannak amiben elvileg mar kijavitottak a dual core homersekleteket de en kicsit ugy erzem felulmer mivel volt mar elfelejtettem allitgatni es stabilan 73 fokkot kozolt es orakon at kisem fagyott de mondjuk egy viszonyitasi alap akkor is .

    Egy szo mint szaz konnyeden elboldogul vele a zaj meg olyan hogy kinek mi az ingerkuszobe nekem vizem volt elotte de megtudtam szokni konnyeden azt a szintetn amivel meg jatszom is de azt ugysem hallom mert fulhallgato amikor meg nem gamezok kurva halkra lelehet vinni ...

    Roviden ;] ennyi ... remelem tudtam segiteni

    Never trust a computer you can't throw out of the window! - http://www.flickriver.com/photos/gerjus/

Új hozzászólás Aktív témák