Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz opr #19 üzenetére

    Szerintem keresd ki az alpári stílust az értelmező kéziszótárban, mert teljesen más elképzelésed van róla mint úgy kb mindenki másnak a világon. De jó látni hogy én alpári vagyok egy b+ nélkül, de te megengeded magadnak ezt a stílust és személyeskedést... Ez is engem minősít gondolom :U

    "Erre volt a valasz az, hogy az ur szarasig van nyersanyaggal meg eroforrassal. EZ az ertelme."

    És ezt metánhajtású rakétával fogjuk begyűjteni... Nincs több kérdésem... Az megvan hogy jelenleg iszonyatos mennyiségű nyersanyaghoz konkrétan nem férünk hozzá mert azon a szinten vagyunk? Délisarkon mit is bányászunk? Egy marék 0/24-es kutatóállomás meg másik marék nyári van pedig ezen a bolygón van és nincs kozmikus sugárzás, normális a gravitáció, van légkör, jelentős mennyiségű cucc van lent az fix, tudnánk küldeni gépeket meg ami kell, kaját vizet, bárit. Aztán... Semmit se hordunk onnan ugye? Ugye. A marshoz képest ez konkrétan Bali nyáron koktéllal a kézben egy marék lenge fűszoknyás félmeztelen lánnyal. Ott a mélytengeri bányászat is. Az hogy áll? Kb sehogy, pedig ott hever a tengerfenéken lent brutális mennyiségű fém és egyéb finomság amiket csak fel kéne kapkodni... Itt meg azzal érvelünk hogy majd a marsról meg mégtávolabbról hordjuk majd ide a nyersanyagot, amikor a saját bolygónkon nem tudunk kitermelni dolgokat mert "mélyen" van vagy mert "hideg" van. Nem érzed a brutális abszurditást az egész mondandódban? Olyan mint amikor az 5 éves lányom festő balerina szülésznőgyógyász akar lenni egyszerre. Csak az cuki. Ez meg nem.

    De köszönöm hogy bemutattad az alpári sítlust, bár nem hiszem hogy én valaha meg mertem e ütni ezt itt a ph-n majd 16 év alatt de azért sok mindent elmond rólad meg hogy miért gondolod úgy ahogy :K

Új hozzászólás Aktív témák