Új hozzászólás Aktív témák

  • sid.:Rc211v

    őstag

    Sziasztok.. Lehet hogy nem pont ide vág a kédésem...

    Egy kis help kéne.... Szóval az a helyzet hogy egy épületburkoló kft-nél dologozok mint szakember tavaly szeptember óta..ekkor jelentettek be..Aztán egy volt egy kis félreértésem a fönökkel és felmontam most nem rég március 11-én.. ekkor ki is jelentett engem.. Közben tisztázódott a félreértés és mondtam neki hogyha van meló akkor vissza mennék.. Vissza is vett ezen a héten nem volt semmi gond.. Na és most jön a szopás része: Tegnap voltunk egy épitkezésen dolgozni és egyszercsak jöttek a munkaügyi ellenőrök.. próbáltam menekülni de nem tudtam :DDD kérdezték hogy dolgozok itt az épitkezésen be vagyok-e jelentve vagy van e kiskönyvem...mondom neki be vagyok jelentve..utána néztek és aztmondták hogy én ki lettem jelentve március 11.-én.. Elősször azt mondtam hogy nem tuttam róla majd mikor vették fel a jegyzőkönyvet akkor meg másitottam a mondandómat és azt mondtam hogy tudtam róla higy ki lettem jelentve..(persze tudtam róla tényleg de olyan zavarban voltam azt se tudtam mivan) fölvették a jegyzőkönyvet a 2 munkatársam se volt bejelntve... Most én ott megkérdeztem az egyik munakügyis tagot hogy lesz-e ránk nézve ennek az egésznek valami következménye? Azt mondta hogy nekünk nem csak a munáltatónak..De én úgy tudom hogy idén januártól már a munkavállalót is megbüntetheik fekete munkáért ? most ez igy van ? Fizetnem kell nekem is a munkatársaimmal eggyütt ? nagyon be vagyok most parázva mert mindenki mást mond és teljes képzavarban vagyok... Ha vki tud bármilyen bíztatót mondani ezzel kapcsolatban az jó lenne.. köszönöm

    <R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

Új hozzászólás Aktív témák