Új hozzászólás Aktív témák

  • Unbaised-Ben

    senior tag

    Sziasztok, szeretnék még egy kicsit segítséget kérni, sok OFF is van benne, de reménykedem hogy tudtok hasznos tanácsot adni:

    Lényeg, hogy szakdolgozatot kell készítenem, témám pontosan így van leírva:
    "Az internetes levelezésben használatos SPAM- és vírusszűrés megoldási lehetőségeinek elemző
    összehasonlítása, a főbb problématerületek leírása és értékelése. "

    Na már most amikor ezt választottam, fogalmam nem volt arról, hogy nekem levelezőszervert kell készítenem a későbbiekben, elsőre a tanárom erről nem szólt, csak a vírusirtókat tárgyaltuk, hogy a későbbiekben erről kell írnom.
    De amikor beszéltem a konzulensemmel, kitalálta hogy csináljak levelezőszervert, windows vagy linux környezetben. Mondom köszi... :W zéró elő ismerettel biztos fog sikerülni :(, mert az iskolában kb csak az active directory-t vettük néha napján...
    Sajnos, a konzulensem csak annyit bír mondani, hogy google, a kiadott feladaton kívül, ami még idegesítőbb, hogy bármit csináltam eddig az biztos nem volt jó... :(
    Azóta is csak szenvedek, és van kevesebb mint egy hónapom, hogy befejezzem(30-40 oldal kb)
    Az az eredeti tervem, hogy ugyebár csinálok exchange-el levelezőszervert, és azt pl thunderbird-öt + exchange-t összehasonlítom. Csak ehhez is kéne valami ismeret, ami nem nagyon van.
    Tudtok valami anyagot linkelni, amiben az exchange 2003 okosságait el tudom olvasni? Sajnos jobb lenne a magyar nyelv.
    Jól sejtem, hogy az egész gáz? :O :O

Új hozzászólás Aktív témák