Új hozzászólás Aktív témák

  • leetykopetya

    csendes tag

    Hali! Nekem fg 100asom van. Hosszas válogatás eredménye. Azt leszámítva, h az első menüje graf hibás v, a másodiknak (1. cseregép) hibás volt a memója, tök okés a cucc. Vszeg a graf hiba nem v olyan veszedelmes, de meg se próbáltak szarozni vele, hanem szó nélkül adtak helyette egy újat (ami mellesleg memó hibás volt), de azt is szó nélkül kicserélték. Szóval igaz, h kétszer kellett kicserélni, de a mostani eléggé üt. Sztem a hangja teljesen ok. Főleg, ha minden equalizert felnyomsz maxra. Akkor max hangerőn már torzít, de kicsit lejjebb tekerve még mindig hangosabb, mint más eq beállítások maximumán. Egyébként meg állítólag, ha nem európai firmware töltesz le, akkor mág hangosabb lesz, bár ezt én nemtom, szóval ezt ne vedd tutira. A fülesről megoszlanak a vélemények... Az eladó szerint tök okés, mások szerint szar... Elvileg állítólag az mpionak a sennheiser csinálja a füleseket. Pesze a füles nem felel meg egy 10 rugós társának, de nekem a gyári is tök okés (meg sajna nincs feles 10k-m egy újra...:()
    Felvétel: Akkor tud 320szal felvenni, ha 32 kHz-et állítasz be. Ha 44,1 kHz-et állítasz be, akkor 128 a max. A kHz-ek között rohadtul nemtom mi a különbség, most keltetted fel az érdeklődésemet!!! A dikt és a linein minősége teljesen ok. Bár a diktafont, még csak beszélgetéseknél teszteltem, előadás szerű cuccokon még nem. Ja, szerintem a kijelző nem gáz, bár az engem picit idegesít, h tök hamar kikapcsol (energiatakarítás), és sztem ezt nem lehet beállítani... Hát nagyjából ennyi... Majd ha időm engedi teszek fel képeket, csak sajna mostanában igennagyon sokat kell tanulniom, de mihelyst tehetem nyomok fel párat.

    Rem ttam segíteni, ha van még kérdésed írj!

Új hozzászólás Aktív témák