Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    pár kiegészítő ötlet amit az elmúlt hónapokban találtam és annyira jó hogy...nah :)

    Sxipper 2.2.1
    ha már unod hogy van 1-2 oldal ahol nem képes megjegyezni, hogy szeretnél ott maradni, és állandóan kiléptet, vagy ha több emailt használsz és unod hogy állandóan be kell írogatnod akár az első 2 betűt is hozzá, hogy belépjen :)

    AutoSaveText 1.29
    Gondolom nem vagyok egyedül, ha azt mondom, hogy szállt már el firefox/fagyott le gép/volt áramszünet fél oldalas fórum hozzászólások írása közepette :) Nah ez segít, csak jól be kell állítani, különben picit idegesítő lehet ;) de mivel van kb 5 beállítási lehetőség nem lesz nehéz ^^ azután igényesen menti TXT fájlokba amit írogattok ilyen text boxokba.

    Cooliris...ez régi de még mindig best of ^^

    CoolPreviews 2.7
    Nah ez annak hasznos akinek nem 15" monitora van, állítható méretben link fölé vive (vagy ikonra kattintva, vagy ctrl+mouseover) az egeret kihozza kis popup ablakban a linket, 100%os méretben....ez igazán 22" monitoron kezd hasznossá válni, mert ott 2 átlagos honlap elfér egymás mellett ;)

    Google Redesigned 0.2
    Egyértemű, szebb, igényesebbb google mail kinézet...és nem fekete, csak szürke, így kellemes a szemnek.

    Mute Flash 0.2.1
    Mute Flash...egyértemű :) vannak idegesítő hangú játékok, viszont nem tudod lenémítani a hangot, mert közben TSen beszélsz valakivel....egyetlen hátránya hogy újra kell indítani Firefoxot mute/unmute között, valamint hogy mivel a Flash-t némítja, youtube és egyéb videó nézegetőt is lenémít....viszont soxor életet menthet egy egy flash játéknál ^^

    Remove It Permanently 1.0.6.4
    Unod már, hogy az adblock kiegészítések nem tökéletesek, és soxor a képet blokkolják de a helyét nem? És egy nagy üres téglalap virít a reklám helyén? Vagy sokszor van teljesen fölösleges és értelmetlen dolog egy oldalon? Lásd pl http://failblog.org/ oldalon, ahol oldalt is, és a képek között is annyi a szemét, hogy szinte elveszik a lényeg, ezeket, ezzel 1 kattintással, és kis gyakorlással tökéletesen el lehet tüntetni :D Minden oldalnál csak 1x kell beállítani :) utána már automatikusan fog működni, csak ügyesen kell vele bánni. Hála Isten van hozzá egy visszavonás funkció...így elrontani nem lehet semmit :D

    AutoPager 0.4.0.2
    Személyes kedvenc, sztem leghasznosabb, legtöbbet használt kiegészítés. Tetszőlegesen belehet állítani egy oldalnál (pl itt prohardveren) hogy ha lelapoztál a lap aljára, ne kelljen NEXT gombra kattintani, hanem automatikusan töltse be a kövi oldalt a jelenlegi alá...
    Ez pl hasznos ha valami olyan oldalt nézel, ahol képeket állandóan új oldalon nyitja meg...lásd Funpic.hu, lényeg hogy kell egy Következő/Next gomb, és hogy beállítsd a kiegészítést az oldalhoz, és már automatikusan nézheted ezeket a képeket lefelé görgőzve...

    Simple Timer 1.1
    Legegyszerűbb alkalmazás :) nekem azért jön be, mert FF nálam 99%ba megy ha megy gépem...és így látom hogy mikor indítottam újra a gépemet utoljára, mert ahogy elindítom FFot kis óra elkezd felfelé számolni :) Néha meglepődök hogy 12-16 órája megy gép újraindítás nélkül ! ;) nem mellesleg belehet állítani hogy mindennap csörögjön mondjuk 24:00-kor ideje aludni, vagy 18:30kor a Híradó kezdetekor....kishasznos ;)

    FIGYELEM, 1-2 kiegészítő tanulmányozása/próbálgatása veszélyeztetheti a FireFoxod épségét...így erősen javallott, hogy mentsd ki előtte Backupként a jelenlegit...de hidd el egyiket sem bánod meg, nagyon megkönnyítették a dolgomat :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák