Új hozzászólás Aktív témák

  • Véreshurka

    senior tag

    Sziasztok!

    Van esetleg arra lehetőség, hogy sync nélkül mindent beállításaimat lementsem kivéve az oldal beállításokat? Arra gondolok, hogy most linux alatt a profilmappámat mentettem, majd másoltam át az újratelepített gép megfelelő mappájába és új profile létrehozásakor ezt a mappát adtam meg neki. Minden szép és jó, átjött minden gyönörűen, de ugye pl. itt prohardveren is bejelentkezve maradtam. Azt szeretném elérni, hogy kizárólag a beállításaim, az about:config beállításaim, a kiegészítőim és azok beállítása és a könyvjelzőimet tudjam lementeni. Nem kell, hogy mást megjegyezzen.

    Azért is lenne ez jó, mert van egy kisebb problémám, mégpedig, hogy ha írok ide az oldalra, akkor az új szerkesztőt használva nem tudok ctrl+v-vel beilleszteni, csak a régi szerkesztőben engedi. Lehet ez nem átvett beállítás és más a gond... Esetleg más nem tapasztalt ilyet? Mintha régebben is lett volna ilyen problémám, de akkor talán valamilyen about:config beállítás megoldotta volna a problémát, de már nem emlékszem konkrétan az esetre és, hogy mit is csináltam. Egyébként mennyire ajánlott így menteni a bőngészőt (profil másolásával)?

    El Psy Kongroo

Új hozzászólás Aktív témák