Új hozzászólás Aktív témák

  • farkas-j

    őstag

    Kezd a Firefox nagyon az idegeimre menni!!! :O Nem elég az "aliexpress féle" lapbefagyás hiba, tegnap szembesültem egy újabb hibával. Beakartam lépni a TP-Link C5 v1.2-es routerem beállításaiba. Megjelent a bejelentkező oldal, beírtam a nevet jelszót majd a belépés gombot. Beléptem, de ahogy valamelyik opcióra rákattintottam, egyből kidobott. Újra bejelentkezésnél meg már egyből visszadob a bejelentkezési oldalra. IE-el simán be tudok lépni és normálisan működik. Már többször újraindítottam a routert. Nosza elő a független telepítésű Win10-es laptopot, azon is a FF 66. van. A jelenség hajszál pontosan ugyanez. IE és Chrome alatt működik, FF-al nem. A guta üt már meg! Most csináltam a cégnél a céges laptopommal is egy bejelentkezési kísérletet FF 66-al, de itt is pont ugyanezt produkálja. Annyi még tudni kell, hogy nem a 80-as portot használom a belépéshez hanem egy egyedi két számjegyűt, de eddig ezzel nem volt gond. Eddig csak a kiegészítők és a számomra testre szabható felület miatt maradtam a FF mellett, de úgy látom egyre nagyobb az esély a szakításra.

    Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

Új hozzászólás Aktív témák