Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Winner_hun #5071 üzenetére

    Nem kell felháborodni azért, csak mert megjegyeztem, hogy szarul bánik a memóriával. Szomorú, hogy eljött azaz idő, amikor már nem az Internet Explorer az egyik leginkább erőforrászabáló böngésző. Arról nem is beszélve, hogy ha valahol youtube videók vannak egy oldalon, FF alatt felugrik a CPU terhelés 100%-ra. Ez a böngésző nagyon jól indult évekkel ezelőtt, de minden egyes verzióval csak rosszabb lett. Rájöttem, hogy az az agymosás és parasztvakítás, mikor a FF tábor hangoztatja, hogy az MS csak mossa az agyunkat, mikor az IE-ről van szó. Pedig ez se jobb, sőt sok tekintetben rosszabb is.
    Idáig a megaupload toolbart kiváltó plugin volt nálam az egyik fő érv mellette, a 3-as FF-t azonban nem támogatja egyelőre, és amúgyis van már sokkal jobb megoldás, a nemrég feltett iwiw tools pedig már nem elegendő, erősen gondolkozom, hogy visszatérek az IE-re, a többlapos böngészést az is tudja már, abból sem kell krekkelt változatra vadásznom.
    Mit kezdjek azzal, hogy az FF is ürít, csak tetűlassan?
    Az a probléma másnak is megvan, hogy ha bezárom, akkor csak igen sokára takarodik el a memóriából?

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák