Új hozzászólás Aktív témák

  • Koga777

    tag

    Sziasztok!
    2 problémám van a Firefox-szal. hátha tudtok rá megoldást, mindkettő a weboldalak fájlba mentésénél jön elő.
    - ha elmentek egy weboldalt, akkor ha nem találja valamelyik elemet (általában képet), akkor egy előreugró ablakban jelzi ezt. Hogy lehetséges kikapcsolni ezt?
    - a Firefox 18-ban megváltozott a weboldal mentésénél az alapértelmezett fájlnév, eddig ha a http://itcafe.hu/tema/mozilla_firefox_2/hsz_30001-30200.html fórumoldalt mentettem le, akkor az alapértelmezett név hsz_30001-30200.html volt, most pedig Mozilla Firefox (Olvasd el az 1. hsz.-t!) - IT café Hozzászólások lett. Keresgéltem a neten, ezt a fórumot találtam, ahol pont azt fejtegetik, hogy a régi módszer bugos volt, itt van a hiba leírása. Hogyan lehetne megcsinálni, hogy a régi módszerrel működjön? Tegyem vissza a 17-es Firefoxot? Egyáltalán a régi verziókat hol lehet letölteni? Hivatalos oldalon csak a legújabb van.

    Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

Új hozzászólás Aktív témák