Új hozzászólás Aktív témák

  • Steelmanus

    addikt

    válasz zoli62 #18960 üzenetére

    Probaltad hogy kikapcsolod a hardveres gyorsitast a flash-ben?
    Milyen gepen hasznalod mert az adatlapodon nem latszik.

    (#18962) kranazoli Most is X86-rol irok es valoban a 4.0-nal volt olyan hogy lassan lotte le az OS a process-t ez ugy latszot hogy bezartam az FireFox-ot, majd rogton a Talcarol ujbol inditottam, es kaptam egy figyelmezteto ablakot miszerint a FireFox mar fut. ( x86 - x64 ) alatt is. Frissitettem 4.01-re meg ott is volt ilyen de mondom ez azert volt mert kb 1 masodpercen belul ahogy kikapcsoltam mar kapcsoltam is vissza. Gyanus volt ezert kiprobaltam a Restartless Resart 6 kiterjesztessel ujrainditani, es akarhanyszor restartoltam sosem jott elo a hiba. Erre meguntam a 4-est es feltettem az 5.x Aurora-t azzal nincs ilyen gondom. Most direkt megneztem hogy elinditottam 5 fulet + egy 1080-as videot a 6-dik fulon es neztem a Feladatkezeloben hogy mikent csukodik be az FF 5.
    Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:5.0a2) Gecko/20110504 Firefox/5.0a2
    Elobb a plugin-container.exe zarodik be, es utanna az FF.
    CCC 10.4 + Adobe Flash Player 10.2.159.1 de csak az alternativ bongeszokhoz valo van felrakva az IE ala nem telepitettem. Hasznalom a Grease Monkey-t + Youtube Embed HD fixed 1.4a-t ahol be van kapcsolva a GPU mod vagyis a lejatszasba besegit a 4670-es karim.

Új hozzászólás Aktív témák