Új hozzászólás Aktív témák

  • HZoli87

    veterán

    válasz WonderCSabo #15937 üzenetére

    Persze, amikor kiírta hogy nem települ, mert fent van, akkor megnéztem a WU előzményeit és egyezett a KB... . De az is igaz, hogy leharcolt a rendszer, volt fent IE9 Pre 7, most IE9 béta, Firefox béta 8, nightlyból a 9-s, most a tízes, Nvidia illesztőprogramról a gyári (186.91) és a legújabb béta (266.x). Ennek örömére ma újrahúztam a W7-t és visszatértem a stabil rókához (elviselve, hogy pár lapra tartalomkódolási hibát dob). Hogy mért a stabilhoz, ennek két oka van: Avira nem kompatibilis vele (WebGuard része a bétával/nightlyval), ez nem is lenne akkora gáz, de az már igen, hogy körülbelül óránként elszállt böngészés közben a vga illesztőprogramja, pár másodpercig fekete képernyő, majd helyreállt és jött a Windows üzenete, hogy tragikus módon leállt a képernyő illesztőprogramja, majd újraindult. (DirectX a legfrissebb volt mindvégig és WebGL alapértelmezett Angel beállításon volt) :N

    -----

    Közben tettem egy próbát Operával, majdnem mindent beállítottam, már ott tartottam, hogy végleg cserélem a rókát. Kiléptem a böngészőből, ezután általában mindig futtatok egy CCleanert (berögződés nálam), erre meg törölte a NoAds beállításait. (itt jegyzem meg, nem pár perces munka volt végigzongorázni a látogatott lapokat és beállítani, hogy mit blokkoljon szerencsétlen :W )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák