Új hozzászólás Aktív témák

  • Steelmanus

    addikt

    válasz WonderCSabo #15453 üzenetére

    Sziasztok!

    Steelmanus: Ő nem erről beszél, hanem h. mire frissítse.
    Mivel dqdb b8pre valtozatot irt, es azt kerdezet hogy miert nem frissit b9pre-re igy ugy ertelmeztem hogy arra a verziora szeretne frissiteni.

    Az elonezetet igy mar ertem, bar nalam b9pre alatt volt hogy sima fekete kepernyo fogadott, de mint irtam csak kivancsisagbol probaltam ki, mert azt en ki szoktam kapcsolni, de most mar erdekel a dolog. Visszatettem a b8pre verziot, (2010 12 24).
    3 frissítési csatorna van
    Na ezt sem tudtam, akkor rosszat irtam erre valaszkent elnezest kerek miatta, koszi' a helyesbitest.
    Az elonezeti kepek "darabszamat" :) hol lehet beallitani a konfigban, csak azert kerdem mert mondjuk 5 megnyitott fulnel meg mutatja a Talcan, - gondolom a felbontas (1440x900) merete hatarozza meg - majd ugy 15 fulnel mar a balalso sarokban listaban mutatja, am ha mondjuk 30 fulet nyitok meg, akkor mar eltunik a balsarokbol a lista es csak a jobbfelso listazogombal lehet valtogatni, ugy hogy a Talcan csak az eppen megnyitott ful elonezete van.
    Az erdekelne hogy a balalso szarokban megjeleno listanak mennyi a limitacioja, es hogy azt lehet-e allitani.

    (#15465) WonderCSabo

    Hmm .. akkor csak kellene frissitenem? Epp most tettem vissza b8pre-t en luzer :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák