Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz Edween #14409 üzenetére

    Mióta WonderCSabo mondta, hogy pár érdekes dolgot nem raknak bele, én picit letettem róluk. Valahogy nem látom a fejlődést az egészen, gondolom kódot optimalizálnak, de 1-2 embert igazán rá állíthatnának pl a Tabok animálásra, hogy ne csak a motorház mögött legyen jó az FF, hanem igenis legyen az egész kellemes a szemnek, és legyen egy élmény a használata, és ne csak arra menjenek rá, hogy gyorsan behozzon egy oldalt (persze az is fontos, de számomra másodlagos).

    Tényleg 2-3 naponta leszedem az aktuális hourly buildet, de semmi változást nem látok. Dx10 kihasználása végett nőtt a teljesítmény és nem is picit, de ez 1 dolog csak amit így meg tudnék nevezni az elmúlt 1 hónapban amit fejlődött ... mint már írtam én 2 dolgot várok nagyon, abból az egyikről egy az egyben le is tettem, mert "nincs rá elég emberük". -.-

    Az, hogy átlépték a mágikus 400ms-es álomhatárt még engem nem győzött meg, hogy mitől lenne nekem, a felhasználónak jobb, mint amikor 500MS volt. Az oldalak így is nálam legalábbis amiatt lassúak, HA lassúak, mert a szerver ahol az oldalt tárolják bizony túl terhelt épp.
    Én nem bánom, ha elhúzzák, és csak jövőre jön a végleges, de az iskoláját, lehessen már látni, hogy ők bizony ott keményen dolgoznak. Persze az aki bugzillát olvassa, és up-to-date hogy épp mi került be, annak persze hogy látszik, de én, aki csak felrakom kipróbálom lefuttatok pár tesztet, és használom 1-2 órát, nem igazán veszem észre. :(((

Új hozzászólás Aktív témák