Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    Adblock Plus
    Hungarian dictionary
    Firebug
    Stylish
    Tab Mix Plus
    DOM Inspector
    Greasemonkey

    Ezeket szerintem nem kell magyarázni, egy része alap, másik része user JS-ek és CSS-ek fejlesztéséhez kell.

    Paste and Go 3
    Az Operához hasonlóan a címsor context menüjében megjeleníti a Paste mellett a Paste and Go menüpontot is, így egy Enterrel kevesebbet kell nyomni.

    Download Manager Tweak
    A Firefox beépített letöltés ablakát módosítja némileg ez az add-on. Lehetőség van a felugró ablak helyett fület használni, azt késleltetve és akár a háttérben megnyitni.

    Locale Switcher
    Az alapértelmezett angol és a külön telepített magyar nyelv között szoktam váltogatni, ha olyan kérdés hangzik el a böngészővel kapcsolatban, amire nem tudom fejből a pontos magyar terminológiát.

    selectivecookiedelete
    Van egy intranetes oldal, ami rendszeresen eljátssza azt, hogy az aktuális session timeoutol, így nem tudom használni az oldalt, de addig vissza sem enged, amíg a cookie-kat nem törlöm. Ezzel az add-onnal gyorsan tudom törölni az adott oldal sütijeit.

    A lista nem hosszú, mert a Firefox nálam második számú böngésző, így nem igazítom annyira a kezemhez. Ellenben ha egy oldalon valami nem tetszik, akkor azonnal lépek, és készül rá user JS/CSS :D

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák