Új hozzászólás Aktív témák

  • tknof1871

    őstag

    válasz #27441408 #13095 üzenetére

    Nekem nem engedte. Beléptem a rendszergazda joggal rendelkező fiókkal is, de ott se tudtam kimásolni. Átnevezni szintén nem lehetett. Megkérdezte (TC-ben), hogy rendszergazdaként is meg akarom próbálni? Akartam, erre jelszót kért, de ennek meg semmi értelme, ez a rendszergazda jogokkal rendelkező fiók. A Win XP-ben az „Ideiglenes internetfájlok és az előzmények beállításai” alatt a használt lemezterületet 1024 MB-ra növeltem, a FF-ban az ideiglenes fájloknak 6000 MB-ot adtam. Akkor se marad a Cache mappában a videó, pedig onnan még ki lehetett másolni, de ott is csak 60 MB-ra növekedett az ott lévő adatok mérete, pedig 6000 MB-ot adtam neki, a videó meg nincs 400 MB. Megpróbálom eleve a rendszergazda fiókon futó FF-al megnézni a videót, aztán kiszedni abból a mappából, ahova kerül. Egyszerűbb lenne telepíteni egy másik böngészőt, amihez van foxyproxy szerű kiegészítő, ha nincs eleve benne.

    Egy ideje a DownloadHelper a youtube videók letöltésekor kiírta, [480p], [720p] , stb felbontásban tudja letölteni a videókat. Most csak 1 lehetőséget kínál fel függetlenül attól, hogy mondjuk 4 felbontásban van fenn a videó. Mi ütött belé?

    Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

Új hozzászólás Aktív témák