Új hozzászólás Aktív témák

  • AuroraI

    csendes újonc

    válasz LittleShark #63 üzenetére

    Az említett csapat esetében a patronálás főként politikai állásfoglalás, így nem szerencsés példa. Nem tudom teljesen leálltál e ezzel a fejlesztéssel, vagy sem, de engedj meg egy jó szándékú véleményt tőlem.

    Tegyük fel, hogy van létjogosultsága ebben az open source gyökerű világban a patronálást remélő fejlesztésednek. Ebben az esetben is, függetlenül az összegtől, kiszámíthatóságot vágyik a mezei user ezért cserébe. Ha felépítesz egy közzétett fejlesztési ütemezést, leírod a garantált szolgáltatást, és tisztán láttatod hogy ezek mely része free (beetetés gyanánt), s mely már fizetős, s mindezt egy arculattal tudod (és mered) tálalni, akkor még sanszos is, hogy többen leülnek asztalodhoz, s magad is jóllakhatsz. (Érted? Akár jól is lakhatsz! :) )

    Magam is közel voltam-vagyok a támogatásodhoz, de ez az ad-hoc fejlesztgetés nem erősíti meg az elhatározását az embereknek.

    Ha még feléleszted, javaslom fogadd el a nem pénzbeni támogatókat is, akik segítenének a munkában, gondold át a projekted menedzselésére vonatkozó tanácsaim, és javaslom neked a samsung tv (H), illetve az android app simogatását, ami leginkább hiánypótló lehetne!

    Kösz az eddigieket is! :R

Új hozzászólás Aktív témák