Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tutis

    őstag

    válasz boogie84 #20252 üzenetére

    Én szeretem mindkettőjüket, így pártatlanul tudom mondani hogy Marquez most kicsit túlbuzgó volt, és mákjuk volt hogy nem pereceltek. Nem bírom a test test elleni küzdelmet, az mindig azt jelenti hogy tisztán motorozás tudásból nem tudod megtenni azt amit lökdösődve viszel véghez..Látszik főleg a felső kameraállásokból hogy Marqueznek ahol kanyarodnia kellene, nem tud elfordulni,még sodródik egyesen kifele. Ha Lorenzó nincs ott, akkor valszeg a pálya külső részét tud csak elfordulni. Én azt mondom ne így győzzön senki. Ott van Pedrosa előzése, tiszta volt, tanítani lehetne. Ilyennel kell nyerni, legyőzni a másikat, nem lökdösődéssel..

    http://www.youtube.com/tutisgsxr

  • .mf

    veterán

    válasz boogie84 #20252 üzenetére

    "Lehet h csak azért mondom ezt mert Honda-s Hordás vagyok"

    Javítva. És ha fordítva történt volna, akkor mit mondanál?

    ---

    Megjöttem motorolásból. Lusta banda, egyikőtök sem volt Kecsóringen :P
    Felavattam az új gummát.

    Bal oldala szép, jobb oldalon kicsit ilyen.

    Volt kint a Talmácsi motoros iskolából is egy csapat gyerek (8-10 évesek lehettek?), egyiknek utána a cipőjét be kellett fűzni, mert cipőt fűzni még nem tudott, de térden fordulni, azt igen :)) Nagyon kemények voltak a kiscsávók. Egy kivételével mindegyik térden fordult, és a kis 50-es 2T-k ellenére szép lendületesen motoroztak.

    Láttam Ali motorjának az ikertestvérét is, ugyanolyan kolbászzsír-metál színben. A tulaja (kb 40-45, fejre ránézésre meg nem mondtam volna, hogy motoros, annyira mérnök / bürokrata feje van) elég keményen nyomta neki, minden második kanyarban lehetett hallani, hogy le-leér a lábtartó... annak ellenére, hogy mondta, hogy közúton már nincs is ideje motorozni, pályára is csak párhetente van jut ki (családostul volt kint, volt egy kb 1 éves gyerek is, megértem).

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák