Új hozzászólás Aktív témák

  • shiNIN

    tag

    válasz KubanitoS #8137 üzenetére

    Uhhhhh. Utálom, ha valamit rám akarnak erőltetni. Új motorból csak picit vennék, teljesen jó használtak vannak, nekünk bejött. A BMW-t ugyan elhanyagolták és visszatekerték, de azzal együtt megérte :) A ruha se volt fél milka, de nekem se volt összeg. Volt egy összvagyonom, amit nem akartam rákölteni, de egy használt motorra bőven elég volt.
    Adott márkát pedig lehet ajánlgatni, de van, akinek bejön, van, akinek nem. Eh.

    Ami engem illet, lövésem sincs, kell-e valaha nagymotor, majd meglátjuk. Egyelőre nekem elég a 28 lovas kis cruiser túrázni (menni és kanyarogni nem kell nagy erő), de a max nyomatékát minduntalan elő kell szedni, főleg egyedül, Alvaro után lagymatagabb módon is lehet, sőt célszerű menni. Ő az, aki nemhogy az 50 lovat, de a motor max nyomatékát se használja ki soha, ahhoz sokkal gyorsabban kellene mennie, mint ahogy hajlandó. Én jobban értékelném a plusz erőt, azt hiszem, de az enyémnek is van pár előnye az övével szemben, úgyhogy megvagyok. Néha előkerül egy-egy típus, ami esetleg bejöhetne később, de annyira megvagyunk a saját motorunkkal, hogy nagy motiváció egyelőre nincs. Még jó, mert minden pénz a házra kell :)

Új hozzászólás Aktív témák