Új hozzászólás Aktív témák

  • stifi

    senior tag

    válasz vakondvok #7382 üzenetére

    ha plusz van, azt meg gondolom nem tolják hozzá a fizuhoz...

    viszont (csak hogy ellentmondásban legyek önmagammal) a benzinkúton kurvaélet, hogy nem szólok ha rosszul adnak vissza.. eleve divat már hogy 100 Ft-okra kerekítenek (nem az a pár forint a lényeg, hanem az hogy szemrebbenés nélkül 4075 Ft-ra 4100-ból ad vissza, legalább mondaná hogy nincs aprója vagy valami, de helyette tök természetesnek gondolják..) néha ilyenkor állunk és nézünk egymásra bután, majd amikor rájön és előkaparja az aprót, otthagyom a picsába az asztalon.. az ablakot meg összemázolják és utána tartják a markukat, ha csak százast adsz akkor meg pofákat vágnak.. komolyan olyan betegek néha az emberek hogy az agyam lerakom, főleg a kutasok meg a taxisok kiábrándítóak a hétköznapokon, bunkón vezetnek, ahol lehet átvernek.. blokkot próbálnak nem adni, de szájhúzva csak kinyomtatják amikor ott állok és várok.. mert majd hagyom hogy elrakja a 27%-ot a tulaj zsebbe nem? akkor kérjen annyival kevesebbet a tankolásért és jók vagyunk, de én teljes árat fizetek.. na mindegy, a lényeg hogy a kúton is kaptam már vissza többet, el is raktam, majd összelopkodják a hiányt mástól..
    de a posta valahogy más.. általában normálisan viselkednek velem, így én is. de mindig van kivétel, olyankor igyekszem nem előítéletesen viselkedni és alkalmazkodni

    budapesten már tombol a szél, és hűvös van

    Nincs időm kedvesnek lenni!

Új hozzászólás Aktív témák