Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Integra #31057 üzenetére

    én sem várok csodát, csak őszinteséget.... sajnos minden egyes kinézett motorhoz nem tudok elmenni, mivel számomra is fontos az, hogy a gazdája milyen.... ha egy öt méter magas lóról ugat le nekem -aki ugye a pelyvát vinné neki- hogy márpedigazénmotormalegfaszább mi az, hogy hibát találsz rajta.... na az ilyen eladónak cső van részemről

    ezer+1 szerencsém, hogy segítőkészek vagytok, köszönöm szépen előre is, akiktől esetleg leszek még "pofátlan" megkérni, hogy ha a környékükről kinézek egy gépet azt legalább első körre meózzák le helyettem, és mint kiderült már 1-2 esetben ezzel sok-sok felesleges körtől kíméljenek meg, tényleg nagyon köszönöm :) :R rendesek vagytok szerk.: természetesen mondtam, hogy ha itt a környékemen tettszik meg egy gép, én is nagyon szívesen megteszem bárki helyett ezt az első kört, hogy legalább az derüljön ki, hogy milyen benyomásokat tesz az eladó a vevő felé, és hogy mennyire is tükrözi a hirdetés a motort magát

    továbbá felfogom én a tanácsokat, azért is linkelem a gépeket, hogy esetleg ismeritek, kiszúrjátok rajta az olyan dolgokat amiket én nem látok meg stb.

    én nem kergetek álmot belőttem egy nagyonmax 700e keretet egy sonrégy 600ra ami karbis -nem feltétel az injektor- és nem kergetem azt, hogy 22.0000km legyen 10 évesen, mert az átbaszás részéről is és részéről is :D főleg ha még azzal is rátesz egy lapáttal, hogy elkezdi magyarázni, hogy márpedig ez ennyi.... hagyjuk egymást :)

    egy-egy idom lefestésétől vagy egy-egy elem megvételétől kicserélésétől nem fogom azt mondani, hogy na az a motor nem kell nekem, de ez derüljön már ki a hirdetésből, mivel nem vakok mennek megnézni -ugye ismerős vagy én- és az eléggé rosszul érintene, ha sokszáz km megtétele után hallanám azt, hogy: jaj hát igen ezt elfelejtettem mondani, számomra nem nagy gond, hogy az az elem hegesztve van stb. dolgok.... nos az ilyen a hirdetésbe beleírva elmegy, de azonkívül hagyjuk is egymást

    ha meg nem teljesül, nem sikerül pont kifognom egy ilyen számomra megfelelő motort ilyen áron, akkor a jövő év egész egyszerűen kimarad számomra :) abba sem fogok belehalni

    [ Szerkesztve ]

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák