Keresés

Aktív témák

  • TitiRii

    senior tag

    válasz Gaboman #14651 üzenetére

    én nagyon komolyan elgondolkodtam pedig anno raja
    nordit 350e beszámolták volna de azt kicsit sajnos keveselltem :(
    olyanoknak mint én akik már inkább alternatív olcsó közlekedésre használnák a motort(és hangsúlyozom motort, nem robogót) és másodlagos lenne az élmény(de nem elhanyagolható), kiváló(jelen pillanatban olcsóbban közlekedek a városban mintha bkvznék vagy autoznék, és gyorsabban mind 2 nél, de ha messzire kell menni még a volánt meg a mávot is überelem, alig 1000ft/100 km eres költségen ).
    hiszen igénytelen mindent kibír a blok, kicsi szerviz igény, kevés alkatrész (kevesebb minden romolhat el) könnyű súly (137kg asszem) viszonylag erős (30 le azért ilyen súly mellet bőven élményben motorozható) és a futóműve nagyon jó volt, a fékei sem voltak rosszak de azért nem dupla tárcsa :D
    egyedül tényleg az ára ami elsőre húzós (főleg hogy ennyiért kínáltak tavaly akcióban aprilia pegaso stradakat, amiben meg yamha blok van és azért az se egy rossz moci és az már nagy motor igaz nekem pont ezért nem lett volna az se jó)

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

Aktív témák