Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lakatosi563

    csendes tag

    Sziasztok
    Én Gombáról veszem igénybe az alapszolgáltatást, és vegyesek a tapasztalataim.
    A bekötésről annyit, hogy fél évig nyüstöltük a monortelt, hogy legyen már ADSL majd ez év május másodikán felhívtak, hogy kértünk-e adsl-t és mit csinálunk vasárnap, mert jönnének. Ezzel nem volt gond (bár a kiérkező szakembereknél nem volt csavarhúzó, tőlem kértek).
    Ellenben zavaró, hogy smtp szerverük leszakadozik, (ha folyamatosan pingelem kb 25%-a a csomagoknak elveszik), a spamekre hivatkoznak, és hogy próbljak meg ezzel együttélni.
    A sebesség szerintem lefelé eléggé ingadozik, a feltöltés stabbilan 64k (icq filecserével tesztelve).
    Nem hallottam sávszélességbővítésről egyelőre nekem nincs is szükségem, ellenben rettenetesen zavar, hogy még máshol a 384 már 8k körül ivan,itt még mindig 13k-t kell fizetnem.
    Amennyiben szabad lesz a hálózat és más szolgáltatók is jönnek, én szeretnék váltani, ha nem esik az ár. Azon gondolkodom, hogy megmutatom, hogy a hálózatkorlátozás a bekötés idején törvénytelen volt, és szerintem ez után a 2 éves hűségnyilatkozatot a hajukra kenhetik.

    István

Új hozzászólás Aktív témák