Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    Bazsesz:
    Gondolom L_ajos a PH!-s szabályok betartatására gondolt ;)

    divot:
    Ráadásul pont azok szoktak ugrálni, hogy ''Én moderátor akarok lenni, én moderátor akarok lenni!'' akiknek megárt és/vagy alapból nem képesek semmilyen hatalmat kezelni. (L_ajos: tudom, te nem akarsz moderátor lenni)

    Hogy miért akar valaki moderátor lenni? A kérdésre több válasz is lehetséges:
    1. Aki szórakozásnak tekinti azt, hogy neki most milyen hatalma van, s hogy hű, most ő a f@sz@ gyerek (sajnos, ez az esetek 90%-a)
    2. Aki már régóta ott van aktívan egy adott közösségben, s látja azt, hogy xy területen (ahol ő szokott aktív lenni) nem tökéletes a rend, mivel nem jut rá elég erő, vagy mert ahhoz a területhez egy jelenlegi moderátor sem ért/érdekli/nem figyeli aktívan.
    3. Hasonló az előzőhöz: Aki már régóta ott van aktívan egy adott közösségben, s látja azt, hogy sokszor van olyankor fennt a neten, amikor más moderátorok nem szoktak, s látja az ilyenkor előjövő moderátori teendőket, s dühös, hogy nem tud semmit sem tenni :(

    De könnyen lehet, hogy ezeken kívül is vannak okok.

    Btw. egy dolog, ami egyértelműen a moderátorság ellen szól: moderátor/házigazda nem vehet részt semmilyen nyereményjátékon. (bónusz kérdés: ez esetben hogy nyerhetett Som@ Ag Neovo-s pólót?)

Új hozzászólás Aktív témák