Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz N.Ferry #74 üzenetére

    Igen de ezt a plexi esetében pont "festéssel" éred el. Átlátszó "festékkel" kell bevonnod a modellt, hogy látszódjanak mögötte az alkatrészek. Nekem is több házamon van "füstplexi", hogy látszódjon mögöttük az alaplap stb.. Nézd meg a terveim között. ;)

    (#75) tDr1v3r: jöhetnek tervek is rajtad kívül. :B

    (#76) s3toraph: na akkor örülök. Egyébként csak azért érdekelt ennyire a visszajelzés, hogy van-e értelem csinálnom. A sebességre visszatérve gondolkoztam rajta, hogy megmutatom ténylegesen mennyi idő alatt készítek el egy tervet, tehát amikor nem "oktatok" közben. Úgy sokkal-sokkal gyorsabb, viszont természetesen jóval követhetetlenebb is.

    A kezdeti konfig részből egy későbbi részben csak a menü átszerkesztését és a hardveres gyorsítás bekapcsolását gondoltam megmutatni. Nagyon mást nem is állítottam rajta.

    A konfigomat láthatod az adatlapomon: ;)
    - i7 3770k stock
    - 16 GB RAM
    - 7970
    - 120 GB SSD Win 8.1
    - 3000 GB HDD - adatoknak sketchup modellek is innen futnak

    (#78) Stirlitz: ok, köszönöm. Sok pozitív visszajelzés jött, biztosan lesz folytatás. A következő videóban a rajzolásé lesz a főszerep, említés szintjén volt az első videóban is, de majd most mélyebben is belemegyek. :K

    (#80) Drizzt01: :R Átméretezéssel tudsz letöltött modellt is átméretezni, vagyis Menü --> Tools --> Scale és utána húzogatod a kis zöld pöcköket. De #28-ban részletesen leírtam N.ferry-nek válaszolva.

    (#81) zolee5016: már írtam többször, hogy készül az első hsz. csak nagyon el vagyok maradva (ma is dolgozom itthonról :( ). Este lehet össze tudom dobni neked a tervet, majd igyekszem. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák