Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz imibogyo #64 üzenetére

    Hamarabb nem volt időm írni, sorry. Szóval: szerintem jó lett, nagyon érthető, ami külön tetszik hogy úgy magyarázod, hogy mondod is, mikor mire, mit nyomtva kattintson az ember, ezt így remek, tök jól meg lehet tanulni a kezelést! Külön köszönöm hogy kitértél a kérdéseimre! :R Ezzel a módszerrel kíváncsiságból majd összerakom a házam újra, vajon mennyivel lesz kevesebb idő. Amúgy annyira amatőr voltam hogy nem jutott eszembe ilyen formán használni a "magasságnövelést", mennyivel egyszerűbb lett volna. :W

    (#65) Pete55555:
    Ezt én is akartam írni, a forrógombok jól jönnek, ha pl. sokat forgatok, és húzok 1-1 vonalat, felváltva, marha fárasztó cikázni az egérrel a monitoron.

    Imibogyo: A másik, hogy a kezdeti konfigot is beleraktam volna, ami érdemes beállítani a progin mert gyárilag nem jó, pl. a hardveres gyorsítást.
    Vagy, a gyorsgombok, és a beállítások mehetnek az első hsz-ba.

    Többi szerintem rendben volt. Egy kezdőnek fél óra alatt így többet tudsz mutatni ezzel a videóval, mint 2-3 délután alatt amire jutna egyedül, próbálgatásból és angol videók nézegetéséből, szóval egyértelműen volt értelme vele foglalkoznod!

    Apropó, milyen konfigod van(CPU, RAM, VGA)? Nálam koránt sem annyira folyamatos semmi, mint nálad, igaz csak egy liano-m van és az IGP-jét használom (most meg egy IBM T60-at mert még nem sikerült másik házat szereznem ideiglenesnek... :W )

    (#56) Pete55555:
    Szép lesz, tetszetős, nekem bejövős ez a design, csak kérdés, vajon mennyire lehet jól szerelni, kitisztításhoz mennyire lehet hozzáférni az alkatrészekhez.

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák