Új hozzászólás Aktív témák

  • Fifi

    őstag

    válasz 4Grider #47747 üzenetére

    Tiszta káosz ez az EQ átszerződés, legalábbis nálam. :U

    Telefonos átszerződés volt még november 02. napján. Személyes ügyfélmenedzser ígérete: változatlan minden árak, mytelenor fiók, számlázás, szolgáltatások ...

    Ezzel szemben:
    - új telenor fiókot kellett létrehoznom mert eddig üzleti volt, most meg magánszemélyes kell
    - még teljes havi számlám nincs, de már a tör haviból látszódott, hogy az adatmegosztónál az alábbi díjcsomagot állították be Hipernet Home+ M és Home+ M éjszakai adatcsomag mindezt havi nettó 6.933,-Ft-ért
    - mytelenor fiókban szerződés nincs
    - rendszeres hivásrészletező szolgáltatásom eltűnt

    Kérdeztem, hogy szerződést mikor látom a mytelenor fiókban, intézi visszahív ...
    Persze többször hívtam, nem tud segíteni, ehhez már nincs jogosultsága ő mindent jól csinált ....

    1220-n készségesen segítettek, rendbe raktak mindent utána. Külön köszönet nekik! :R

    Slusszpoén: 1220-on érdeklődtem szerződés miatt, miért nem látom? Ők sem értették. Utánanéznek. 2 nap múlva hívnak, hogy azért nincs, mert papír alapú szerződést kötöttem üzletben. Mondom hogyan? Távollévő felek között telefonos szerződés volt ... Ők azt nem tudják, de készséggel kipostáznak egy másolatot papír alapon.

    Ráadás: Szerződés megjött postán. A lap tetején "Üzletben kötött szerződés", aláírásom persze nem lehetett rajta ... A megbeszélt 12 hó hűség helyett minden számon 24 hónap. Az adatmegosztónál a fent említett díjcsomag. "Ügyfélmanagerem" hívtam, hogy mi ez? Nyugodjak meg, minden rendben, ő látja a rendszerben, hogy a megbeszéltek szerint van minden és szerződéskötő hívásunk rögzítve volt, tehát nem lehet baj ...

    December első hetében kíváncsi leszek az első teljes havi számlámra.

    Ui: Arra a kérdésre még senki nem tudta a választ, hogy az utolsó EQ-s (10.26-tól 11.01-ig terjedő időszakra) vonatkozó számlámat hogyan kapom meg (mivel új mytelenor fiókot kellett létrehozni), mert nem szeretnék évek múlva ezért végrehajtóval vitatkozni.
    A régi mytelenor fiók is megvan, de onnan az eddigi számláim és minden előfizetésem el is tűnt.

    True story. :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák