Új hozzászólás Aktív témák

  • MNorbert92

    csendes tag

    Szevasztok!
    Ahogy olvastam a kommenteket én is beleestem az apród féle vírusba...még nem biztos de nagyon olyan érzésem van. Előre is leszögezném hogy interneten aktívan szoktam vásárolni és semmilyen csalásnak vagy átverésnek nemvoltam az áldozata!
    Történt , hogy egy Xbox 360 Slim konzolt találtam egész jó áron. Felvettem a kapcsolatot a személlyel (írásos bizonyíték van a vásárlás végbemenetelről , személy nevéről és bankszámlaszámáról) és kérdezősködtem hogy miért adja el , mennyi idős , hozzá tartozó kellékek doboza papír minden megvan e , kiadás éve stb. Láttam hogy tőlem nagyon messze , pontosabban kelet Magyarországon lakik és a személyes átvétel és kipróbálás nem volt lehetséges. Mondta hogy ha elutalom a pénzt akkor másnap nálam is lesz. Mondtam hogy ez így nem működik mert messze van és nem tudom kipróbálni. Erre ezt írta : "azt tudom felajánlani hogy elutalja a pénzt, én postázom megérkezésekor maga leteszteli és ha nem elégedett a termékkel ami ez kizáró ok akkor én visszavásárolom magától, sőt mi több 2 hét visszavásárlási garanciát vállalok." Felajánlotta hogy küldjek el 13E ft-ot , elküldi a terméket , és miután kipróbáltam küldjem a 12-t. Kért egy bizonylatot az utalásról , és a címem hogy hova küldje. Mondta hogy csütörtökön vagy pénteken jön meg. DE! Történt ma ugyanis hogy találtam még egy terméket az oldalán és írtam neki azzal kapcsolatban is , és megkérdeztem hogy sikeresen fel tudta e adni a boxot. 1 óra múlva pedig a felhasználó nem létezett már....Így ebből a reakcióból úgy érzem hogy meg lettem károsítva , és ha nem jön meg péntekig a termék akkor irány a rendőrség! Próbáltam és próbálok hinni , de a hozzászólások után elég nehéz...Ha megjön, akkor verejtékes homlokom megtörlöm és azt mondom hogy többet ilyet soha...ha nem akkor irány a rendőrség!
    Vélemények ?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák